Samo u zadnjih mjesec dana:

Krenulo je s Osijekom. Na ekipnom PH u polumaratonu su titulu državnih prvakinja osvojile Nikolina Šustić i Ana Gudalović.
ana

Tanja Ožanić je pobijedila na 6-satnom ultramaratonu u Beogradu (56,8 km).

tanja

Mirjana Kolac je na Jarunu osvojila titulu prve državne prvakinje u X-duatlonu.

kolac

Na Supermaratonu Zagreb-Čazma, pobjeda za Veroniku (5:09:32) i peto mjesto za Majdu Horvat (5:53:05).

majda

Onda su na Turopoljskoj trci Mirjana Kolac i Paula Vrdoljak osvojile treće mjesto.

paula

Zatim je na red došlo 100 milja Istre, gdje je pobijedila Tadeja Krušec (34:02:01).

tadea
Dan kasnije, na maratonu u Beču, osmo mjesto Nikoline Šustić, s odličnim rezultatom (2:52:15).

prvaci 02

Uslijedio je Riječki polumaraton, na kojem je Veronika Jurišić bila najbrža hrvatska predstavnica (1:27:34).

veca

Istovremeno, na maratonu u Padovi svoj debi je odlično odradila Aleksandra Mlađenović (3:36:22).

mladj

Nešto istočnije, na Beogradskom maratonu Jelena Brezak je osvojila ukupno 4. mjesto (3:35:57).

jeka

Ovog vikenda, na Rock’n’roll maratonu u Madridu još jedna dobra debitantica Vjera Omrčen (3:52:36).

vjera

I na kraju, priču je zaokružila u Sinju, na pojedinačnom državnom prvenstvu u polumaratonu, srebrnom medaljom Ingrid Nikolesić (1:30:47).